Zapewniamy pasażerom
 • Telewizja

  Przez całą podróż mają Państwo do dyspozycji 11 calowe monitory, na których prezentowane są filmy z naszej kolekcji.

 • Internet

  Nasze busy wyposażone są w urządzenia dzięki którym będziecie mogli Państwo bezprzewodowo korzystać z Internetu.

 • Kawa

  W ofercie dla pasażerów mamy rówież gorącą kawę, która w chłodniejsze dni ogrzeje i postawi na nogi przed końcem trasy.

Nowości
Wizyt:
Dzisiaj: 0Wszystkich: 164175

Oferta transportowa

Zajmujemy się transportem osobowym na obszarze Polski oraz Europy. Główny kierunek naszych działań stanowią przewozy za granice. Zapewniamy tanie przewozy do Austrii , a dokładnie do wybranych rejonów tego państwa. Jako doświadczone przedsiębiorstwo oferujemy bezpieczne przewozy za granice, co poświadczają wszelkie niezbędne licencje i certyfikaty, które posiadamy. Jednocześnie potwierdzają one wysoki poziom świadczonych przez nas usług.

 • Austria.png

  Busy do Austrii - Przewóz osób i przesyłek

  Nasza oferta przewozów do Austrii jest skierowana do osób ceniacych sobie bezpieczy i tani transport. Oferujemy międzynarodowy przewóz osób i transport przesyłek Polska - Austria Wien , St. Polten , Tulln, Krems, Wiener Neustadt, Amsteetten , Bruck an der Mur, , Linz, Zwettl, Horn oraz i inne miasta Austrii  

 • Poland.png

  Busy do Polski

  Nasza oferta przewozów do Polski jest skierowana do osób ceniacych sobie bezpieczy i tani transport.Oferujemy międzynarodowy przewóz osób (indywidualny i grupowy) oraz transport przesyłek drobnych Polska - Austria (Wiedeń) na trasie: Lubelskie - Podkarpackie - Świętokrzyskie - Śląskie - Wiedeń

 • trafic_passenger_—_kopia.png

  Busy do Wiednia

  Wiedeń - według niektórych romantyczny jak Paryż, inni zaś powiadają, że Wiedeń jest modny jak Mediolan. Nie bacząc na to, jaką stronę Wiednia zwiedzamy, należy powiedzieć, że jest to przepiękne, budzące zachwyt miasto z którego nie prędko będziecie chcieli wrócić. 

 • Prezentacja1_—_kopia.jpg

  Transport osób i przesyłek

  Nasza firma to nie tylko usługi transportowe dedykowane osobom indywidualnym czy grupom, ale również transport różnego rodzaju paczek, które chcą Państwo przesłać do innego miasta, a nawet kraju (Czech, Austrii).

Chcę dodać własna opinie

BusPolska zapewnił mi poczucie bezpieczeństwa i wielki komfort podróżowania. Jest to solidna firma godna polecenia. Dostęp do internetu i przemiły kierowca spowodowała że podróż minęła bardzo szybko i na najwyższym poziomie. Gorąco polecam!

Jakub Szwed

Rzetelność, bezpieczeństwo a także komfortowe warunki jazdy sprawiły, że moja podróż do Anglii była prawdziwą przyjemnością, polecam!

Gabriela

Bardzo dobre przewozy. Firma godna polecenia. Bardzo dobrze mi sie z nimi jechało. Polecam wszystkim.

Małgorzata Nawrocka

Jak najbardziej polecam ! Super profesjonalna obsługa :) Szybko, tanio i wygodnie !! :)

Ewa Popielec

Przetestowane inne firmy i ta najlepsza !!!!polecam

Ewa Szelaszuk